Нерестовый запрет 2013. Львовская обл.

Печать
 ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ,
ВИКОРИСТАННЯ І ВІДТВОРЕННЯ ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ
ТА РЕГУЛЮВАННЯ РИБАЛЬСТВА У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Н А К А З


20 березня 2013 року м. Львів № 27

Про встановлення
весняно-літньої заборони
на лов риби, інших водних біоресурсів
у рибогосподарських водних об’єктах
Львівської області в 2013 році

Керуючись Законом України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів» від 08.07.2011р., постановою КМУ від 28.09.96р. № 1192 „Про затвердження тимчасового порядку ведення рибного господарства і здійснення рибальства, п.п.8.1,8.2,8.3 „Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об’єктах України”, затверджених наказом Держкомрибгоспу України від 18.03.99р. № 33, зареєстрованим в Мін’юсті 25 травня 1999р. за №326/3619, п.п. 4.4, 4.5, 4.14.3, 5.3 „Правил любительського і спортивного рибальства”, затверджених наказом Держкомрибгоспу від 15.02.99р. № 19, зареєстрованих в Мін’юсті 28 квітня 1999р. за №269/3562, на підставі рекомендацій наукових установ, з метою охорони відтворення водних біоресурсів,

Н А К А З У Ю:


1. Оголосити квітень, травень, червень цього року місяцями охорони нерестуючої риби.

2. На території Львівської області в цей період заборонити будь-яке рибальство, а також вилов раків у такі терміни:
- в басейні р. Дністер з 1 квітня по 10 червня;
- в басейнах рік Західний Буг, Прип’ять, Вісла з 1 квітня по 20 травня;
- у всіх водосховищах, технічних водоймах з 1 квітня по 10 червня;
-в придаткових системах водойм (протоки, гирла, стариці, меліоративні канали, розливи водойм, які тимчасово заповнюються водою в період весняної повені ) з 1 квітня по 30 червня;

3. Як виняток, дозволити любительське рибальство:
3.1. р. Дністер – на лівому березі в межах міста Самбір;
– між селами Дем’янка-Надністрянська Жидачівського району та Підгірці Миколаївського району по обидві сторони;
– від автомобільного моста с. Заліски вверх по течії на відстань до 500 м по лівому березі (Жидачівський район).
3.2. р. Стрий – на лівому березі в межах м. Стрий;
– м. Жидачів – від автомобільного моста вверх по течії по обидві сторони до межі м. Жидачів.
3.3. р. Західний Буг – з обох берегів від межі с. Стриганка до межі с. Городище, від межі м. Червонограда до межі с. Конотопи, від с. Ульвівок до межі с. Пісочне (Сокальський район).
3.4. Водосховище «Завадівське» - вздовж бетонної дамби (Яворівський район).
3.5 Водосховище «Прилбичі» - з бетонної дамби, а також на відстані 500м по правому березі і на відстані 1500м по лівому березі від бетонної дамби.
3.6 Водосховище «Терновиця» - по правому березі на відстань до 700м та по лівому на відстань до 500м від водозливної споруди.
3.7. Водосховище «Добротвір» - на лівому березі за течією р. Західний Буг від 500 метрової зони садкового господарства («ЦМК рибдільниця Добротвір») до 500 метрової зони греблі Добротвірської ТЕС.
3.8. Водосховище «Віжомля» - вздовж берегової зони від с. Віжомля (Яворівський район).
3.9. Водосховище «Гамаліївка» - по береговій лінії від с. Гамаліївка в межах від гідротехнічних споруд ТЕЦ-2 до закінчення бетонного покриття.

4. У всіх інших водоймах (частинах водойм) не перелічених в даному наказі – будь – яке рибальство заборонено.

5. Вилов риби в нерестовий період дозволити всім громадянам однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом і тільки з берега.

6. Протягом нерестового періоду заборонити проводити у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові роботи, видобуток гравію та піщано-гравійної суміші, трелювання лісу, а також заборонити пересування будь-яких плавзасобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів та у випадку надзвичайної потреби.

7. Інспекторському складу, сектору іхтіології та регулювання рибальства довести до відома обласної державної адміністрації, райдержадміністрацій та оповістити через засоби масової інформації населення, зацікавлені установи, підприємства, організації про встановлення термінів весняно-літньої заборони на вилов водних біоресурсів та проведення трьохмісячника з їх охорони.

8. Завідувачу сектору оперативної роботи Львіврибоохорони (Сторожук О.Л.) забезпечити контроль за організацією та проведенням заходів з охорони відтворення водних біоресурсів у весняно-літній період.

9. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.Начальник управління Кравець Л.М.
Автор: Плавская Валентина Петровна maingolovrubvodkievuaindexphpoptioncom_contentampviewarticleampid156320120406111806ampcatid66ampItemid86 Печать
Хотите знать больше - читайте:

прочитано: 5437 раз
комментариев: 2

комментировать

КОММЕНТИРОВАТЬ
Имя:
Email:
Текст сообщения: *
 
Поля обозначенные * обязательны для заполнения!
 
14.04.2013 23:04 | 
Борис
Valentina...если бы п.5 относился к п.3,он бы и стоял там под номером 3.10.А поскольку пятый пункт отдельный ,он имеет такую же юридическую силу,как и любой другой,в Вашем указе.И получается,что п.5 вступает в противоречия с п.4 и п.2.И его можно комментировать двояко.Вы же грамотные люди,так и составляйте юридически грамотно указы,и тогда не будет вопросов.Возможно дело в другом...вы не можете запретить ловить гражданам на удочку с одним крючком,ведь везде по Украине можно ловить на один крючок.И поэтому такое противоречие в Вашем указе...как хочу так и комментирую...и козырь в руки инспекторам.На будущий год пожалуйста учтите это замечание.
Ответить
15.04.2013 07:53 | 
valentina
Уважаемый Борис!!
Доказывать противоречия указов и просить учесть замечания Вы можете непосредственно при встрече с рыбинспекцией на водоёме или же в прямом официальном к ним обращении. Я, к сожалению, не имею малейшего отношения к этой структуре, а всего лишь даю народу официальную информацию как гражданин и как рыбак, дабы довести к сведению новости от рыбоохраны. ДДа и самой знать, куда и как можно ехать на рыбалку, чтобы отдыхать, а не портить отдых разборками.
Спасибо за доверие :)))
Ответить
11.04.2013 13:18 | 
Ярослав
Всім привіт! Вибачте, але я хотів уточнити що до пункту 5 — "Вилов риби в нерестовий період дозволити всім громадянам однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом і тільки з берега."
Це стосується лише місць визначених у пункті "3", чи з однією вудкою можна ловити будь-де?
Ответить
12.04.2013 07:40 | 
valentina
Вітаю, Ярослав!
Так, з однією вудкою - тільки в ДОЗВОЛЕНИХ на період нересту місцях, тобто у вказаних у пункті "3".
Ответить
13.04.2013 22:12 | 
Ярослав
Дуже дякую.
Ответить
Статьи добавить
Если Вы хотите разместить свою статью, пожалуйста, зарегистрируйтесь, после чего войдите в личный кабинет и добавьте статью